tr En ucuz uçak bileti MobilBiletcim'de...
 

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Uçak biletlerinin ödeme seçenekleri birçok farklı şekilde karşınıza çıkabilir.

Öncelikle bilmeniz gereken kural, eğer dış hatlara uçuş gerçekleştiriyorsanız, bilet bedeli yolculuğun başladığı ülkenin para cinsinden hesaplanmaktadır. Orijinal bilet tutarı ise bankalara EUR/USD üzerinden bildirilmektedir.

Elektronik bilet uygulaması artık herkesin hayatında yeri olan bir uygulama. Özellikle uçak biletlerinin neredeyse tamamı online olarak satın alınıyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken kurallar mevcut. Hava yollarının ödeme seçeneklerinde anlaşmalı olduğu bankalar ve yaptırabileceğiniz taksit sayıları belirtiliyor. Biletinizi alırken ödeme seçeneklerinde problem yaşamamak için banka ve kart anlaşmalarını dikkatli olarak gözden geçirmek gerekiyor.


3D Secure Sistemi nedir?


Online ödeme işlemlerinde güvenliğin arttırılması için kullanılan 3D secure sistemi Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bir sistem olarak günümüzde tüm online alışverişlerde kullanılıyor. Güvenli alışverişe başlamak için yapmanız gereken tek şey 3D secure sistemine üye olmak. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra olası güvenlik ihlallerinden tamamen korunur hale gelir ve alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 3D secure sistemi sayesinde, tüm bilgileriniz koruma altına alınır. Ucakbileti.com'un ödeme sistemlerinden biri olan 3D secure sistem sayesinde bilgileriniz Ucakbileti.com üzerinden direkt olarak bankaya iletilir. Bu sayede bilgilerinizi ne Ucakbileti.com ne de üçüncü şahıslar herhangi bir sebeple görüntüleyemez.


Elektronik bilet ödemeleri


Her firmanın ve hava yolunun bankalarla farklı anlaşmaları bulunuyor. Bu anlaşmalar doğrultusunda taksit seçenekleri ve peşin ödeme seçenekleri karşınıza çıkıyor. Biletinizi satın alırken karşınıza çıkan 3D secure ekranı sayesinde online uçak bileti ödeme seçeneklerinden dilediğinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uçak biletinizde herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz ve ortaya bir ek ödeme çıkarsa, aynı kartınızla ödemeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


mobilbiletcim.com Ödeme Seçenekleri


mobilbiletcim.com üzerinden yapacağınız uçak bileti alışverişlerinizde aşağıdaki kartlara göre ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Farklı bir kart sahibiyseniz, çağrı merkezlerine ulaşarak ödemelerinizle ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

World Kart – 9 taksit

Bonus Card – 100 TL ve üzeri işlemlerde +3 taksit

Card Finans – 100 TL ve üzeri 3-6 ay arası ödemelerde +3 taksit

Maximum – 9 taksit

Axess – 9 taksit