En ucuz uçak bileti MobilBiletcim'de...
 

Luftansa Hava Yolları

Lufthansa havayolları, toplam 550'den fazla iştiraki ve bağlı şirketi olan küresel olarak faaliyet gösteren bir havacılık grubudur. Şirket portföyü ağ havayolları, uçtan uca havayolları ve havacılık hizmeti şirketlerinden oluşmaktadır. Havacılık sektöründeki hissedarlar, müşteriler, çalışanlar ve ortaklar için ilk tercih olmayı ve küresel havacılık pazarını gelecekte kilit bir oyuncu olarak şekillendirmeye devam etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda, strateji, Network Airlines, Point-to-Point Havayolları ve Havacılık Hizmetlerinin üç temeline dayanarak Grubu sistematik olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Star Alliance'ın kurucu üyesi olan Lufthansa, dünyanın en büyük küresel ağında sayısız avantaj sunar. Lufthansa Regional markası altındaki bölgesel stratejisi, Avrupa bölgelerini birbiriyle ve dünya ile bağlar.

Lufthansa ile, uzak ülkeler, egzotik manzaralar, antik kültürler ve modern mega şehirler için yapılan bir uçuşla ulaşabilirsiniz. Kıtadan kıtaya, kuzey yarımküreden güneye, kutup gecesinden yağmur ormanlarına kadar uçuş imkanı sağlar. Uzak bir tatil beldesi veya uzaktaki bir iş toplantısına katılmak zorunda kalsanız da, lufthansa havayolları sunabileceği uçuş fırsatları sizi oraya güvenli ve mümkün olduğunca rahat götürecektir.

Luftansa Online Check - in

Satın aldığınız Lufthansa Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacak. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz.